Praca przy sadzonkach

  • Praca przy sadzonkach
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
765
Aktywnych ogłoszeń:
26
Data rejestracji:
02-09-2009
Tel. stacjonarny:
774561605

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem
(posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy
za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To
znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:

-  Przycinanie korzeni malin/truskawek (8 kg na godzinę).

-  Zbiór pędów malin/truskawek w szklarni.

-  Rozsadzanie sadzonek na pola.

-  Praca w szklarni lub na zewnątrz.

-  Praca na okres 4 tygodni- w przypadku osiągania dobrych wyników
możliwość kontynuowania pracy do maja 2015

-  Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty.

Wymagania:

- Średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

- Doświadczenie w branży ogrodniczej lub rolnictwie, najlepiej przy
pracy z sadzonkami malin.

- Dobra kondycja fizyczna. Praca jest ciężka, precyzyjna i wykonywana
w dość szybkim tempie.

Oferujemy:

- Dobre wynagrodzenie.

- Możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w
Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub
organizowania tych świadczeń prywatnie.

- Opiekę polskich rezydentów.

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje
przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup z załączonym CV w języku angielskim lub polskim i spełniających wymagane
kryteria.