Praca przy sadzonkach

  • Praca przy sadzonkach
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
772
Aktywnych ogłoszeń:
28
Data rejestracji:
02-09-2009
Tel. stacjonarny:
774561605

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem

(posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy

za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To

znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:

-  Przycinanie korzeni malin/truskawek (8 kg na godzinę).

-  Zbiór pędów malin/truskawek w szklarni.

-  Rozsadzanie sadzonek na pola.

-  Praca w szklarni lub na zewnątrz.

-  Praca na okres 4 tygodni- w przypadku osiągania dobrych wyników

możliwość kontynuowania pracy do maja 2015

-  Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty.

Wymagania:

- Średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

- Doświadczenie w branży ogrodniczej lub rolnictwie, najlepiej przy

pracy z sadzonkami malin.

- Dobra kondycja fizyczna. Praca jest ciężka, precyzyjna i wykonywana

w dość szybkim tempie.

Oferujemy:

- Dobre wynagrodzenie.

- Możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w

Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub

organizowania tych świadczeń prywatnie.

- Opiekę polskich rezydentów.

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje

przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup

z załączonym CV w języku angielskim lub polskim i spełniających wymagane

kryteria.