Dodaj ogłoszenie

Praca przy drzewkach ozdobnych

  • Praca przy drzewkach ozdobnych
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
770
Aktywnych ogłoszeń:
27
Data rejestracji:
02-09-2009

Opis oferty

T&S

Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada

certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą,

głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i

ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:

pielęgnacja i przycinanie drzewek ozdobnych,

układanie drzewek na palety,

dekorowanie drzewek ozdobnych

ukladanie kompozycji kwiatowych i robienie stroików

obsługa urządzeń ogrodniczych,

praca zarówno w szklarni jak i na zewnątrz

Wymagania:

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w

stopniu średnim,

zręczność, sprawność manualna,

mile widziane doświadczenie w pracach ogrodniczych

mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju

zawodowego

możliwość długoterminowej współpracy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego

przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu

lokalnego

opiekę polskich rezydentów

Informacje

dodatkowe:

W procesie

rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą

formularza na stronie tnsgroup oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy

dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim