Praca na lato w Holandii

  • Praca na lato w Holandii
Najedź myszką, aby powiększyć
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
765
Aktywnych ogłoszeń:
26
Data rejestracji:
02-09-2009

Opis oferty

Opis stanowiska:

proste prace produkcyjne, magazynowe i na taśmie w
logistyce i produkcji

oferta obejmuje możliwość połaczenia z tzw.
ofertą ?skoczka? lub dopasowania regularnej oferty u jednego z holenderskich
zleceniodawców

praca na produkcji (produkcja, pakowanie
artykułów spożywczych i przemysłowych) bądź w ogrodnictwie

proste prace magazynowe, przy
rozładunku/załadunku towarów, skanowaniu, zbieraniu zamówień, etc.

praca w różnych systemach zmianowych jak i w
zróżnicowanych temperaturach

Wymagania:

oferta skierowana głównie do absolwentów szkół
średnich lub studentów

dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni

średnia znajomość języka angielskiego lub
niemieckiego

mile widziane prawo jazdy kat. B.

elastyczność i motywacja do podejmowania różnego
rodzaju prac

gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

możliwość otrzymania gwarancji godzin w przypadku
kandydatów spełniających wymagane przez pracodawcę holenderskiego wymogów

elastyczną współpracę na korzystnych warunkach

możliwość zdobycia doświadczenia w wielu
sektorach

możliwość korzystania z zaproponowanego przez
Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu
lokalnego, opiekę polskich rezydentów

W PRZYPADKU NIEKTÓRYCH OFERT TRANSPORT DO NL
GRATIS!!

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności
wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup
oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy
dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Szukaj