Dodaj ogłoszenie

Emilia Husak (DOZER)

Informacje o użytkowniku

offline
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
8
Aktywnych ogłoszeń:
0
Data rejestracji:
14-10-2019

Kilka słów o mnie

Firma DOZER powstała w 2013 roku i jest nowoczesnym dostawcą rozwiązań w branży maszyn budowlanych. Pomagamy realizować różnorodne projekty oferując maszyny i osprzęt do wyburzeń i recyklingu, profesjonalny i szybki serwis oraz miłą i kompetentną obsługę. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa wyburzeniowe, budowlane, drogowe i komunalne z całej Polski.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce profesjonalnego osprzętu wyburzeniowego marki Trevi Benne – światowego lidera dostarczającego najnowocześniejsze technologie.

W 2015 roku staliśmy się autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem mobilnych kruszarni i przesiewaczy marki Rockster – wykorzystywanych do produkcji kruszyw i recyklingu.

Jako jedyni możemy również zaoferować produkty marki EIK Engineering – producenta podwozi ziemnowodnych AmhiMaster oraz ramion Long Reach i wyburzeniowych.

Uzupełnienie oferty stanowi certyfikacja CE oraz części do maszyn budowlanych (elementy eksploatacyjne do kruszarek, podwozia gąsienicowe, gąsienice gumowe).

Osprzęt wyburzeniowy oraz części do kruszarek wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu w Polsce. Posiadamy mobilny serwis pozwalający na dokonywanie napraw w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy!
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj listę najpopularniejszych ogłoszeń, z kategorii, które Cię interesują.