Dodaj ogłoszenie

Tanie paczki do Niemiec - Europe Packet

 • Tanie paczki do Niemiec - Europe Packet
Najedź myszką, aby powiększyć
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
1
Aktywnych ogłoszeń:
1
Data rejestracji:
05-02-2015

Opis oferty

ADRES: www europepacket pl
Błyskawiczna oraz bezpieczna realizacja paczek kurierskich do NiemiecZależy Ci na jak najszybszym i bezpiecznym dostarczeniu paczki bądź przesyłki listowej do Niemiec? Zaufaj więc naszemu doświadczeniu w realizacji tego typu usług. Dajemy słowo, że na pewno się nie zawiedziesz!
Liczy się przede wszystkim czas!
Korzystając z oferty naszej firmy, możesz liczyć na błyskawiczny czas realizacji każdego zamówienia. Codziennie nadajemy bowiem przesyłki prosto do niemieckiego oddziału DPD. Przyjmujemy zamówienia zarówno od prywatnych firm, instytucji publicznych, jak i osób prywatnych.
Postaw na najwyższy stopień bezpieczeństwa
 • Realizowane przez nas przesyłki są optymalnie zapakowane i zabezpieczone, dlatego nie musisz się obawiać jakiegokolwiek ryzyka ich uszkodzenia podczas transportu. Na wszelki wypadek podlegają one jednakże dodatkowemu ubezpieczeniu.


 • Pomożemy Ci prawidłowo wyliczyć dokładny koszt każdej paczki, dzięki czemu już wcześniej zaplanujesz starannie swoje wydatki. Podchodzimy zarazem do każdego klienta indywidualnie, dlatego z chęcią rozpatrzymy wszelkie Twoje sugestie.

 • [*]Pragniesz wysyłać tanie paczki do Niemiec już teraz? Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony, gdzie można uzyskać jeszcze więcej szczegółowych informacji.

  Polecane ogłoszenia

  Szukaj

  Zapisz się do newslettera
  Otrzymuj listę najpopularniejszych ogłoszeń, z kategorii, które Cię interesują.

  Polecane Video