Dodaj ogłoszenie

SPAWACZ MAG 135- bez znajomości j. niemieckiego

Brak zdjęcia
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
89
Aktywnych ogłoszeń:
11
Data rejestracji:
11 miesięcy temu
Tel. komórkowy:
+48 536 518 118

Dla naszego klienta  z Niemiec (wiele lokalizacji) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ MAG 135

Zakres obowiązków:
-przygotowanie powierzchni do spawania
-spawanie konstrukcji stalowych budowlanych (np. hale)
-sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:
- mile widziana znajomość j. niemieckiego
-aktualny certyfikat spawalniczy (warunek konieczny)
-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:
-wynagrodzenie  16 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień
-umowę o pracę na warunkach niemieckich
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu (pokoje w pensjonatach)
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :  [email protected]

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!