Mechanik samochodów stylowych

  • Mechanik samochodów stylowych
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
765
Aktywnych ogłoszeń:
26
Data rejestracji:
02-09-2009

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem
(posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za
granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To
znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

 Opis stanowiska:

?  naprawa oraz dbanie o dobry stan
techniczny samochodów stylowych

?  drobne prace mechaniczne

?  prace renowacyjne

 Wymagania:

? dyspozycyjność na okres co najmniej 6 miesięcy

? dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

? doświadczenie w pracach przy samochodach zabytkowych, stylowych, tzw.
?vintage?

? mile widziane prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

? pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

? możliwość długoterminowej współpracy-po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia
bezpośrednio przez firmę

? atrakcyjne wynagrodzenie z ustaloną ścieżką kariery

? możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii
zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych
świadczeń prywatnie

? opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje
przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup oraz
spełniające wymagane kryteria ( przede wszystkim znajomość języka obcego oraz
doświadczenie w pracy z samochodami stylowymi ). Do formularza prosimy załączać
CV w języku angielskim lub niemieckim.