PRACA PRZY PRODUKCJI PRZETWORÓW

  • PRACA PRZY PRODUKCJI PRZETWORÓW
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
478
Aktywnych ogłoszeń:
152
Data rejestracji:
02-09-2009

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:

•praca na linii produkcyjnej

•ustawianie szklanych słoików i butelek na linii

•obsługa maszyn nalewających

•rozpakowywanie butelek, słoików

Wymagania:

•dyspozycyjność da dłuższy okres czasu

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy kat. B

•gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach

•gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

•dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

•pisemną gwarancję godzin

•pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

•możliwość długoterminowej współpracy

•możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:

•zakwaterowania

•ubezpieczenia

•transport lokalnego

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres praca@twojaszansa.eu

Kontakt: 608-016-500