TYNKARZ - Kleve, Niemcy

  • TYNKARZ - Kleve, Niemcy
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
24654
Aktywnych ogłoszeń:
1222

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Kleve

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są liderzy w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. umowę o pracę oraz zakwaterowanie. Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
TYNKARZ
miejsce pracy: Kleve- Niemcy

Twoje obowiązki:

przygotowanie powierzchni pod tynkowanie i malowanie

tynkowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków

prace malarskie

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie

język niemiecki lub angielski na poziomie min. B1 (warunek konieczny)

prawo jazdy kat. B (mile widziane)