Trenerka personalna

  • Trenerka personalna
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
15789
Aktywnych ogłoszeń:
2912

Opis oferty

Typ pracy: umowa zlecenie / o dzieło

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta  właściciela firmy, będącej liderem w swojej branży - osoby do pracy na stanowisku:

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

przeprowadzanie treningów osobistych w domu klienta,
ułożenie indywidualnego planu treningowego,
monitorowanie postępów i motywowanie do ćwiczeń.

Trenerka osobista
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz adekwatne doświadczenie,
jesteś osobą komunikatywną,
cechuję Cię wysoka kultura osobista,
jesteś osobą energiczną,
nie boisz się nowych wyzwań,
angażujesz się w wykonywane przez Ciebie zadania.