Technik utrzymania ruchu

  • Technik utrzymania ruchu
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
16978
Aktywnych ogłoszeń:
2267

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Piechowice

Firma: WORKPROFI KKTI POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Agencja zatrudnienia WorkProfi(cert. 17025) poszukuje dla swojego klienta w Piechowicach techników utrzymania ruchu.
UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ
Miejsce pracy: Piechowice(możliwość dojazdu komunikacja miejską z Jeleniej Góry)

Opis stanowiska:
- zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn produkcyjnych
- dokonywanie przeglądów okresowych maszyn
- usuwanie usterek i awarii maszyn

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe
- wiedza oraz umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki i elektroniki
- uprawnienia SEP do 1kV
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność pracy w grupie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym