Specjalista ds. ekspansji

  • Specjalista ds. ekspansji
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
28642
Aktywnych ogłoszeń:
237

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Warszawa

Firma: Level Work

Zakres obowiązków:

przeprowadzanie analizy wyznaczonych przez zarząd lokalizacji pod kątem ich wartości inwestycyjnej oraz możliwości zakupu, a także identyfikowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy
weryfikacja dostępności mediów na proponowanych terenach oraz sporządzanie wstępnych raportów dotyczących tych lokalizacji
współpraca z architektem w celu przygotowania koncepcji urbanistycznej
reprezentowanie spółki przed właścicielami gruntów, pośrednikami, organami administracji samorządowej oraz gestorami mediów
bieżące raportowanie i współpraca z zarządem spółki
współpraca z kancelarią notarialną na etapie przygotowania umowy i pozyskania niezbędnych dokumentów

Wymagania:
doświadczenie w poszukiwaniu i zakupach gruntów
sumienność, rzetelność i zaangażowanie w celu osiągniecia wytyczonych zadań
doświadczenie w negocjacjach
mile widziane wykształcenie wyższe- optymalnie geodeta, architekt