Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. e-commerce na rynku niemieckim

  • Specjalista ds. e-commerce na rynku niemieckim
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
21559
Aktywnych ogłoszeń:
1104

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Kraków

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta  producenta z branży komunikacji wizualnej  osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

tworzenie aukcji/ofert w sklepie internetowym oraz na platformach Amazon, eBay,
opieka nad atrakcyjnością i aktualnością oferty w sklepie internetowym i w marketplace'ach,
tworzenie opisów produktów, ofert oraz ich ciągłe udoskonalanie, aktualizowanie i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek,
analizowanie i optymalizowanie aukcji, a także tworzenie i prowadzenie kampanii marketingowych i promocji produktów w celu wzrostu wolumenu sprzedaży,
kompleksowa obsługa sprzedaży na platformach Amazon, eBay, a także w sklepie internetowym, w tym koordynowanie realizacji zamówień oraz mailowa i telefoniczna obsługa klienta,
monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych,
analiza sprzedaży oraz potencjału nowych produktów do wprowadzenia na rynek,
realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz doświadczenie w sprzedaży internetowej,
znasz dobrze język niemiecki - warunek konieczny,
posiadasz praktyczną znajomość obsługi platform sprzedażowych (eBay, Amazon, Allegro itp.),
wykorzystujesz w praktyce narzędzia i rozwiązania wspierające analitykę i sprzedaż w kanale e-commerce- atut mile widziany,
potrafisz projektować i edytować materiały graficzne przy pomocy narzędzi programu Adobe Photoshop- dodatkowy atut,
cechują Cię: zdolność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków, a także kreatywne, niekonwencjonalne i nieschematyczne podejście do wykonywanych zadań,
znasz język angielski - dodatkowy atut.