Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. e-commerce i digital marketingu

  • Specjalista ds. e-commerce i digital marketingu
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
25769
Aktywnych ogłoszeń:
837

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta  hurtownika z branży suplementów diety i odżywek naturalnych  osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

planowanie, budżetowanie i wdrażanie strategii rozwoju e-commerce w oparciu o analizę zachowań użytkowników, źródeł ruchu, wyników sprzedaży, działań konkurencji i aktualnych trendów digital marketingu,

realizowanie kampanii marketingowo-sprzedażowych we współpracy z innymi działami firmy i agencjami zewnętrznymi,

tworzenie i nadzór nad portfolio produktowym sklepu,

optymalizacja wizerunku sklepu w zakresie UX/UI, customer journey wraz ze skutecznym zwiększaniem konwersji,

budowanie strategii z zakresu marketing automation i affiliate marketing,

wdrażanie i zarządzanie działaniami w zakresie marketplace na platformach sprzedażowych Allegro oraz Amazon,

zarządzanie pełną ofertą produktową sklepu internetowego.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

masz min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży FMCG, suplementów lub naturalnych preparatów leczniczych/spożywczych,

posiadasz znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO i SEM, Marketing Automation, Google Analytics, Google/Allegro/Facebook Ads, PrestaShop,

znasz specyfikę integracji sklepu online z systemami ERP,

znasz pojęcia: marża, ROI, ROAS, CPC oraz inne wskaźniki efektywności w e-commerce i digital marketingu.

potrafisz sporządzać raporty i rekomendacje z przeprowadzanych kampanii,

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

cechują Cię: otwartość, elastyczność a także komunikatywność i kreatywność.