Dodaj ogłoszenie

SPAWACZ MIG/MAG, 13 i 14 pensja w Austrii.

  • SPAWACZ MIG/MAG, 13 i 14 pensja w Austrii.
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
18690
Aktywnych ogłoszeń:
1272

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Bregenz

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantującyumowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
SPAWACZ MIG/MAGkraj: Austria, Bregenz

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków:

spawanie metodą MIG

fachowe przygotowanie materiałów do spawania,

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie spawacza,

komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),