Regular Angular z NodeJS

  • Regular Angular z NodeJS
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
22624
Aktywnych ogłoszeń:
1210

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta  firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych  osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna
Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

praca przy projekcie z obszaru logistyki.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

masz min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych w Angular 2+,

posiadasz biegłą znajomość Angular,

znasz dobrze: NodeJS, TypeScript, JavaScript, HTML, CSS, NgRx, RxJs,

pracowałeś już z Websockets i API communication,

spotkałeś się z praktyką code review,

posiadasz znajomość frameworków testowych (testy jednostkowe, funkcjonalne, e2e),

masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),

wyceniałeś już prace projektowe,

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

jesteś: otwarty, komunikatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany,

cechują Cię umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Atuty mile widziane:

doświadczenie w pracy zdalnej,

nie są Ci obce: Docker, CI/CD, Kubernetes oraz programowanie Multi-stage.