Programista (PrestaShop, PHP, CSS)

  • Programista (PrestaShop, PHP, CSS)
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
21406
Aktywnych ogłoszeń:
1042

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta  jednej z większych w Polsce platformy integracyjnej - osoby do pracy na stanowisku:

Programista PHP
Miejsce Pracy: Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

kontakt z klientami i partnerami biznesowymi,

praca nad projektami programistycznymi.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz znajomość języka PHP,

znasz język CSS (i/lub Bootstrap i/lub innych bibliotek odpowiedzialnych za layout strony),

możesz pochwalić się znajomością programów graficznych,

cechuje Cię: poczucie estetyki i analizy użyteczności od strony klienta, a także chęć rozwoju i entuzjazm do pracy,

masz doświadczenie w pracy z oprogramowaniem PrestaShop od strony programistycznej  atut mile widziany,

posiadasz znajomość języka JavaScript i jego ekosystemu (NPM, node, Angular, Vue.js, React.js) oraz  doświadczenie (nawet hobbystyczne) w innych technologiach  atut mile widziany.