Dodaj ogłoszenie

POKOJOWY / POKOJÓWKA - stabilne zatrudnienie z premiami!

  • POKOJOWY / POKOJÓWKA - stabilne zatrudnienie z premiami!
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
21144
Aktywnych ogłoszeń:
1030

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Bayrischzell

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH,niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
POKOJOWY / POKOJÓWKA
kraj: Niemcy,Bayrischzell

Jeśli szukasz stałej pracy z wysoką podstawą i niemiecką umową? Chcesz rozpocząć swą karierę w niemieckim hotelu? Nie zastanawiaj się  aplikuj !

Zakres obowiązków :

utrzymanie czystości w pokojach hotelowych

Wymagania:
doświadczenie w pracy w hotelu,

komunikatywny niemiecki (warunek konieczny).