PHP Developer

  • PHP Developer
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
21406
Aktywnych ogłoszeń:
1042

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta -firmy z branży IT- osoby do pracy, na stanowisku:
Miejsce pracy: Legnica

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

tworzenie oprogramowania w technologii PHP,
tworzenie systemu informatycznego od podstaw z wykorzystaniem najnowszego stacku,
codzienna praca w metodyce SCRUM i Kanban.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz min. roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP lub innym języku programowania,
pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
posiadasz dobrą znajomość frameworka Laravel, a także nie jest Ci obca praca z relacyjnymi bazami danych,
posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym (B2),
masz doświadczenie w pracy z dobrymi praktykami programistycznymi i z wzorcami projektowymi,
cechują Cię: stała gotowość do rozwoju oraz umiejętności analitycznego myślenia,
posiadasz doświadczenie w pracy z Vue i z nierelacyjnymi bazami danych - atut mile widziany.