Dodaj ogłoszenie

OPERATOR CNC, atrakcyjna praca w Austrii.

  • OPERATOR CNC, atrakcyjna praca w Austrii.
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
19321
Aktywnych ogłoszeń:
997

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Bregenz

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący austriacką umowę
o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR CNC
kraj: Austria, Bregenz

Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą - wyślij CV i dołącz do austriackiego zespołu.

Zakres obowiązków operatora maszyn CNC:

obróbka komponentów przy użyciu maszyny CNC ( toczenie, szlifowanie, frezowanie)

praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

Wymagania:
doświadczenie w pracy z maszynami CNC,

znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny.