Dodaj ogłoszenie

MALARZ- Austriacka umowa, praca od zaraz !

  • MALARZ- Austriacka umowa, praca od zaraz !
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
16978
Aktywnych ogłoszeń:
2267

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Bludenz

Firma: WalterFachKraft

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MALARZ BUDOWLANY
miejsce pracy: AUSTRIA

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków:

przygotowanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych do malowania,

malowanie róznymi rodzajami farb,

szpachlowanie ścian oraz regipsów,

nanoszenie gładzi.

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie,

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

dobra organizacja pracy,

sprawność fizyczna i manualna.