Dodaj ogłoszenie

MAJSTER ROBÓT ZIEMNYCH - Abudża, Nigeria - ZAROBKI OD 4500 € NETTO MIESIĘCZNIE

  • MAJSTER ROBÓT ZIEMNYCH - Abudża, Nigeria - ZAROBKI OD 4500 € NETTO MIESIĘCZNIE
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
23632
Aktywnych ogłoszeń:
1273

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Abudża

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są liderzy w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. umowę o pracę oraz zakwaterowanie. Aplikuj już dziś!

Poszukujemy osób na stanowisko:
MAJSTER ROBÓT ZIEMNYCH (SPECJALNOŚĆ DROGOWA)
miejsce pracy:  Abudża, Nigeria

Twoje obowiązki:

nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót

kierowanie pracą podległego sobie zespołu

prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:
wykształcenie techniczne (preferowane wyższe  budownictwo)

minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku majstra robót bitumicznych

język angielski na poziomie min. B1