Dodaj ogłoszenie

MAGAZYNOWANIE- narastające premie + Niemiecka umowa !

  • MAGAZYNOWANIE- narastające premie + Niemiecka umowa !
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
16978
Aktywnych ogłoszeń:
2267

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Bad Hersfeld

Firma: WalterFachKraft

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KOMISJONER/KOMISJONERKA KSIĄŻEK
kraj: Bad Hersfeld, NiemcySzukasz pracy za granicą ze swoim partnerem/ partnerką i chciałbyś dorobić przed świętami? Marzą Ci się dodatkowe rosnące premie godzinowe?Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!
Zakres obowiązków pracownika magazynu:
- kompletowanie zamówień,
- praca w systemie zmianowym.

Wymagania:
chęć do pracy

mile widziana znajomość języka niemieckiego

posiadanie własnego aua będzie dodatkowym atutem