Dodaj ogłoszenie

Księgowy w dziale zobowiązań z jęz. włoskim

  • Księgowy w dziale zobowiązań z jęz. włoskim
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
18259
Aktywnych ogłoszeń:
1335

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Warszawa

Firma: Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowy/a w dziale zobowiązań z jęz. włoskim

Wymagania:
- Biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego - Inny język obcy będzie dodatkowym atutem - Poprzednie doświadczenia w administracji/ zarządzaniu bazą danych/ nieruchomościami będą dodatkowym atutem - Zainteresowanie analizą dokumentacji pisemnej - Wykształcenie w zakresie nieruchomości / Finansów i Bankowości / Prawa / Lingwistyki stosowanej będzie dodatkowym atutem - Silne umiejętności analityczne - Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - Silna orientacja na klienta i obsługę - Wiedza na temat MS Office (Excel, Power Point, Word) - Proaktywne podejście do klienta i chęć ciągłego doskonalenia się
Obowiązki: - Prowadzenie bazy danych Klienta i analiza zgłaszanych problemów w celu identyfikacji luk i obszarów do poprawy - Analiza umowy najmu i kluczowych dokumentów dotyczących nieruchomości - Wprowadzanie dokumentów leasingowych do bazy danych oraz walidacja danych - Sporządzanie sprawozdań z wykorzystaniem istniejących danych - Udział w dodatkowych projektach, których celem jest dostarczenie Klientowi ulepszonego produktu - Współpraca z zespołem audytorów podczas okresowych audytów jakości i kompletności danych - Współpraca innych zespołów wspierających Klienta na całym świecie - Przygotowywanie sprawozdań dla kierownika zespołu