Dodaj ogłoszenie

KOMISJONER/KA - niemiecka umowa + premie!

  • KOMISJONER/KA - niemiecka umowa + premie!
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
19789
Aktywnych ogłoszeń:
977

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Coesfeld

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH,niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KOMISJONER/KA
miejsce pracy: Niemcy, Coesfeld

Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

pakowanie zamówień ze sklepu internetowego

praca ze skanerem

Wymagania:
komunikatywny niemiecki (warunek konieczny)

mile widziany własny samochód