Kierowca KAT.C- Niemiecka umowa !

  • Kierowca KAT.C- Niemiecka umowa !
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
16978
Aktywnych ogłoszeń:
2267

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Gutersloh

Firma: WalterFachKraft

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowca kat. C
miejsce pracy: Niemcy

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek
w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca  Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:
- prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,
- jazda wokół komina

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C z kodem 95,
- aktualna karta kierowcy,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)