Dodaj ogłoszenie

KELNER / KELNERKA - Hohenschwangau (Niemcy)

  • KELNER / KELNERKA - Hohenschwangau (Niemcy)
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
23632
Aktywnych ogłoszeń:
1273

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Hohenschwangau

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
KELNER / KELNERKA
miejsce pracy: Hohenschwangau   Niemcy

Twoje obowiązki:

przyjmowanie zamówień od klientów

wprowadzanie zamówień do systemu

wystawianie rachunków za posiłki

doradzanie klientom w wyborze dań i napojów

obsługa klientów uwzględniająca najwyższe standardy kultury

Wymagania:
minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy w branży gastronomicznej (doświadczenie w pracy w wysokiej klasy hotelu mile widziane)

znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny)

znajomość języka angielskiego (mile widziana)

aktualna książeczka Sanepidu

dobra organizacja pracy

wysoka kultura osobista