Java Developer

  • Java Developer
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
22624
Aktywnych ogłoszeń:
1210

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta  firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych  osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

praca nad różnorodnymi projektami na zasadach end-to-end dla firm lokalnych i międzynarodowych,
współpraca przy badaniach akademickich,
bezpośredni kontakt z klientem.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

masz wykształcenie wyższe (informatyka, matematyka i/lub inżynieria),

możesz pochwalić się co najmniej 3-letnim doświadczeniem w programowaniu w Javie,

posiadasz bogate doświadczenie w tworzeniu wielomodułowych / mikrousługowych aplikacji internetowych opartych na języku Java,

dobrze znasz framework Spring Boot,

masz praktyczną wiedzę w testowaniu aplikacji,

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

odznacza Cię: umiejętność pracy w zespole oraz chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.

Atuty mile widziane:

znajomość JPA/Hibernate i jego najlepszych praktyk,
znajomość języka SQL,
doświadczenie w korzystaniu z bazy danych NoSQL,
praca w środowisku ciągłej integracji,
świadomość luk w bezpieczeństwie przy tworzeniu stron internetowych,

praktyczna wiedza w ECMAScript 2015+ / TypeScript,

znajomość biblioteki frontendowej, np. Bootstrap, Foundation lub Material Design.