Dodaj ogłoszenie

Elektryk- praca w NIEMCZECH super premie !

  • Elektryk- praca w NIEMCZECH super premie !
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
16978
Aktywnych ogłoszeń:
2267

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Lipsk

Firma: WalterFachKraft

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantującyumowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYK kraj: Niemcy

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków elektryka:
- serwisowanie i naprawa instalacji elektrycznych
- montaż instalacji elektrycznych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie,
- komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),