ELEKTRYK, do Niemiec.

  • ELEKTRYK, do Niemiec.
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
19255
Aktywnych ogłoszeń:
964

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Drezno

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYKkraj: Niemcy, Drezno

Wysoka podstawa, do tego dieta i mieszkanie opłacone przez pracodawcę, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres obowiązków elektryka:

naprawa sieci elektrycznej,

montaż,

instalacja.

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie elektryka,

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),