Dodaj ogłoszenie

ELEKTRYK - austriacki pracodawca + mieszkanie

  • ELEKTRYK - austriacki pracodawca + mieszkanie
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
20710
Aktywnych ogłoszeń:
1077

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Linz

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH,niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYK kraj: Austria, Linz

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków elektryka:

naprawa sieci elektrycznej,
montaż,
instalacja.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie,

komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),