DevOps Engineer

  • DevOps Engineer
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
21559
Aktywnych ogłoszeń:
1104

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta  jednej z większych w Polsce platformy integracyjnej - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury pod chmurowe komponenty Grupy,

projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury monitorującej usługi,

projektowanie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań zabezpieczających,

bieżąca kontrola i skalowanie infrastruktury wraz ze wzrastającym ruchem,

reagowanie w sytuacjach krytycznych.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz znajomość systemu Linux przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym,

znasz narzędzia do automatyzacji zarządzania serwerami opartymi o Linux,

znasz przynajmniej 1 język skryptowy dostępny na platformie Linux,

masz obszerną wiedzę z platformy Docker,

znasz MySQL i MongoDB na poziomie administracyjnym,

obsługiwałeś już aplikacje SaaS'owe,

posiadasz znajomość serwerów HTTP (nginx, apache) i serwerów pośredniczących (HAProxy, ProxySQL, Envoy itp.),

pracowałeś już z GITem, RabbitMQ, a także jednym z języków skryptowych (np. Python),

nie są Ci obce - zagadnienia sieciowe (od TCP/IP do HTTP) i doświadczenie w pracy z dużymi dostarczycielami usług hostingowych (Azure, OVH, Amazon Web Services)  atut mile widziany.