DevOps

  • DevOps
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
22624
Aktywnych ogłoszeń:
1210

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta  firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych  osoby do pracy na stanowisku:

DevOps
Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

poprawa narzędzi CI/CD,

wdrażanie i ulepszanie monitoringu i powiadomień,

tworzenie i utrzymywanie systemów wysokiej dostępności.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz znajomość stacku technologicznego: Linux, Docker, Terraform, Kubernetes, Istio, Microservices, AWS (EKS, RDS, Aurora, S3), Terraform, GitLab CI / CD,

świetna znajomość systemu Linux oraz znajomość komend shell (np. bash lub zsh),

masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

cechują Cię: umiejętność pracy w grupie i chęć uczenia się oraz rozwijania swoich umiejętności.

Atuty mile widziane:

znajomość platformy chmurowej AWS i doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych na chmurze AWS,

umiejętność użytkowania Flux CD,

podstawowa znajomość języka Python.