Dodaj ogłoszenie

CIEŚLA SZALUNKOWY, praca w Austrii.

  • CIEŚLA SZALUNKOWY, praca w Austrii.
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
18708
Aktywnych ogłoszeń:
1274

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wieden

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnychObecnie poszukujemy osoby na stanowisko:CIEŚLA SZALUNKOWYmiejsce pracy: Austria, WiedeńJeśli chcesz pracować na stałej umowie z wysoką stawką i dodatkową dietą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Aplikuj !
Obowiązki:- Prace stolarskie- Szalowanie ścian i fundamentów obiektów w stanach surowych

Wymagania:
- Doświadczenie w pracach ciesielskich, - Doświadczenie w szalunkach systemowych (np. PERI, DOKA), - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)