.Net developer

  • .Net developer
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
20256
Aktywnych ogłoszeń:
1117

Typ pracy: pełny etat

Miejscowość: Wrocław

Firma: Business Bridge Group Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania - osoby do pracy, na stanowisku:

.NET DEVELOPER
Lokalizacja: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

budowanie aplikacji w oparciu o .NET i .Net core,
prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania softwareowego,
implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,
dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
znasz dobrze mechanizmy C#,
pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
masz praktyczną wiedzę w pracy z MS SQL Server,
nie są Ci obce zagadnienia związane z bazami danych - Entity Framework,
masz wprawę w pracy z ASP.NET MVC,
cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,
mile widziane doświadczenie z .NET Core, VUE/Angular/React, biblioteki SignalR, stostowania wzorców projektowych.