Dodaj ogłoszenie

Domek letniskowy drewniany całoroczny 4m/4m 15mm

  • Domek letniskowy drewniany całoroczny 4m/4m 15mm
Najedź myszką, aby powiększyć
Użytkownik nie zarejestrowany
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
170
Aktywnych ogłoszeń:
7
Tel. komórkowy:
663757357
Miejscowość:
cała Polska

Opis oferty

19000 złProducent Domków oferuję nowy piętrowy domek do samodzielnego montażu 16m2  4m/4m.

Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne.Wykonamy dla ciebie każdy wymiar.Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu.Wykonany z konstrukcji szkieletowej certyfikowanej co jest bardzo ważne na jego wytrzymałość z możliwością zastosowania ocieplenia. Domek z konstrukcją szkieletową jest bardziej stabilny i dobrze docieplony.Ściany i dach wykonany z deski pióro wpust z zewnątrz o grubości 15mm. Wszystkie deski są starannie wykonane bez pęknięć i dziur strugane i szlifowane z każdej strony. Możliwość zmiany grubości deski.Ocieplenie możliwe do wykonania pomiędzy deską zewnętrzną i wewnętrzną jest konstrukcja w której umieszczamy wełnę , styropian lub pianę pur. Grubość ocieplenie jaką możemy umieścić w domku to 9,5cm - 12cm. Możliwość wykonania grubszej konstrukcji do umieszczenia grubszego docieplenia.Taras przed domkiem w standardowym wymiarze również możliwość zmiany wielkości tarasu lub jego całkowite zabudowanie.Balustrada na tarasie może być wykonana na kilka sposobów wyglądu: deski przykręcone od czoła lub z konstrukcji po między słupkami pionowymi według życzenia klienta.Schody rozkładane do wyjścia na piętro w cenie domku.              

Posiadamy również schody stałe szersze i bardziej stabilne.Konstrukcja podłogi góra i dół jest gęsto umieszczona co 50cm dzięki temu mamy bardziej stabilną podłogę.Każda deska na podłogę , ściany i dach posiada wywiercone 4 otwory dzięki temu łatwej przykręcamy deski do konstrukcji co zapobiega ich pękaniu.Posiadamy duże doświadczenie w budowie domków letniskowych i całorocznych.Możliwość zamówienia większej ilości różnych materiałów desek , płyty OSB , konstrukcji szkieletowej itp. Do uzgodnienia.Przy zamówieniu innych dodatkowych materiałów transport również gratis na całą Polskę.Konstrukcja na cały domek jest strugana , szlifowana i starannie selekcjonowana do uzyskania gładkiej powierzchni.Okna w cenie 2szt  plastikowe całoroczne + 2szt okiennice drewniane, drzwi wejściowe drewniane z futryną solidne.                                

 Posiadamy również drzwi łazienkowe.Kolory okien plastikowych całoroczny w standardowym kolorze białym możliwość zmiany koloru na inny za dopłatą.Zakup klienta to: impregnat na zewnątrz chętnie doradzimy w wybraniu koloru i dobrej jakości. Pokrycie dachu.Impregnat do środka domku w cenie bezbarwny i bezzapachowy nie szkodliwy dla zdrowia.Wysokość pomieszczenia na dole w środku około 235cm / na górze około 190cm.Całkowity wymiar z zewnątrz około 470cm.Pomieszczenia w domku:Salon - 3m / 4mPoddasze - 4m / 4mTaras - 1m / 4mSypialnia - do uzgodnieniaŁazienka i garderoba - do uzgodnieniaPokrycie dachu za dopłatą gonty bitumiczne wysokiej klasy kolory do wyboru: czerwony , zielony , brązowy , grafitowy.Domek również można wykorzystać jako biuro do firmy itp.Konstrukcja wykonana z kantówki 45/120mm  45/95mm 70/70mm itp.Producent Domków Letniskowych " ZylajeK "

www.domki-zylajek.com

www.domki-zylajek.pl

tel: 663757357Facebook: www.facebook.com/zylajek

email: info@domki-zylajek.com

email: info@domki-zylajek.pl

Szukaj

Zapisz się do newslettera
Otrzymuj listę najpopularniejszych ogłoszeń, z kategorii, które Cię interesują.