Wykonam obrazy na zamówienie

  • Wykonam obrazy na zamówienie
  • Wykonam obrazy na zamówienie
  • Wykonam obrazy na zamówienie
  • Wykonam obrazy na zamówienie
  • Wykonam obrazy na zamówienie
Najedź myszką, aby powiększyć
Użytkownik nie zarejestrowany
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
1
Aktywnych ogłoszeń:
1
Tel. komórkowy:
603633625
Miejscowość:
76-270 Starkowo
Starkowo 9

Opis oferty

Witam serdecznie


Zapraszam Państwa do zlecenia wykonania pięknego obrazu na zamówienie. Obraz w dowolnej tematyce i stylu , abstrakcja, realizm, portrety w dowolnych kolorach.

JAK PRZEBIEGA ZAMÓWIENIE ?

- Mogą Państwo przysłać e\'mailem gotowy wzór do przemalowania. Po obejrzeniu go, uzgodnimy szczegóły techniczne: wielkość i czas realizacji ,oraz cenę.

- Mogą Państwo na przykład wysłać mi zdjęcia pomieszczenia w którym obraz miałby wisieć. Czyli zdjęcia salonu, przedpokoju,kuchni, czy restauracji... A ja spróbuję dobrać i doradzić coś interesującego- co pasowałoby kolorystycznie do stylu i gustu pomieszczenia. Przygotuję prezentację z moimi propozycjami i odeślę ją Państwu mailem. Jeśli coś się spodoba ,uzgodnimy szczegóły techniczne, czas realizacji i cenę. Dzięki temu można dokładnie dobrać odcień na przykład tła obrazu do zasłonki czy koloru poduszki:-).

- Jeśli mają Państwo w domu jakiś fajny motyw na przykład na firance albo na kubku można przekopiować taki wzór i zrobić z niego fajny obraz na jakimś ciekawym tle.

- Przyjmuję zlecenia na nawet bardzo nietypowe wymiary jak np. do fantazyjnych wnętrz i niewymiarowych pomieszczeń. Na dziwne słupy, wąskie wnęki ...albo ukośne ściany.

Obrazy malowane są wysokiej jakości farbami olejnymi i akrylowymi -na płótnie , które jest naciągnięte na drewnianą ramę.Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów technicznych wpłacają Państwo zaliczkę w wysokości 20% na podane konto. Jesteśmy w ciągłym kontakcie e\'mailowym w trakcie malowania i po zakończeniu obrazu przesyłam Państwu gotowe zdjęcia wykonane aparatem cyfrowym. Jeśli wszystko OK i obraz się Państwu podoba -finalizujemy naszą transakcję. Obrazy wysyłam dobrze, solidnie zapakowane Pocztą Polską lub kurierem. Koszt nadania ponosi zamawiający obraz.

Tworze również:

- obrazy każdego rozmiaru nawet te większe:-)

- freski na ścianach

- malowidła na ścianach

- malowidła artystyczne

- portrety ze zdjęć

Mogą to być kopie znanych mistrzów malarstwa lub sztuka współczesna.ZAPRASZAM: Mam duże doświadczenie i niekonwencjonalne pomysły na realizacje nawet nietypowych zamówień.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania:

Tel. 603633625

Email: ewa7105@gmail.com


Wszystkie ceny do uzgodnienia:-)
Szukaj

Zapisz się do newslettera
Otrzymuj listę najpopularniejszych ogłoszeń, z kategorii, które Cię interesują.