Thermodrewno, thermo drewno, thermo-drewno

  • Thermodrewno, thermo drewno, thermo-drewno
  • Thermodrewno, thermo drewno, thermo-drewno
  • Thermodrewno, thermo drewno, thermo-drewno
  • Thermodrewno, thermo drewno, thermo-drewno
  • Thermodrewno, thermo drewno, thermo-drewno
Najedź myszką, aby powiększyć
Wszystkich dodanych ogłoszeń:
48
Aktywnych ogłoszeń:
8
Data rejestracji:
18-07-2017
Tel. komórkowy:
784031990
Miejscowość:
42-700 Lubliniec
Powstańców Śląskich 77

Opis oferty

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo thermodrewno, które w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością ze względu na swój niepowtarzalny wygląd oraz wytrzymałość. Obróbka termiczna zapewnia wysoką odporność drewna na wchłanianie wody oraz różnice temperatur czy nadmierne nasłonecznienie, których nie jest w stanie zapewnić żaden preparat impregnujący do drewna.


Warto zaznaczyć, że thermodrewno ze względu na swoją stabilność wymiarową idealnie nadaje się dla wyrobów architektury zewnętrznej, a sam proces thermowania jest w pełni ekologiczny. Drewno poddaje się działaniu obróbki termicznej w wysokich temperaturach oraz pary wodnej, nie wykorzystuje się tu zatem żadnych sztucznych preparatów. W wyniku thermowania nie powstają również żadne szkodliwe dla środowiska odpady poprodukcyjne. Oleje stosowane dla wyrobów z thermodrewna są przyjazne środowisku a samo thermodrewno nieporównywalnie bardziej trwałe do innych wyrobów drewnianych.


Oferujemy sprzedaż thermodrewna dla gatunków takich jak: thermo świerk, thermo sosna, thermo modrzew, thermo olcha, thermo buk, thermo jesion, thermo dąb, thermo osika oraz wyrobów gotowych z tego materiału w postaci desek tarasowych oraz desek elewacyjnych jak również w formie pełnej usługi wykonania tarasów i elewacji drewnianych.


Szybka wycena, możliwość dostawy oraz zaufanie Klientów, na które zapracowaliśmy przez lata to nasze główne atuty. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego producenta oraz dostawcy dla thermodrewna, zapraszamy do kontaktu.


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.Szukaj

Zapisz się do newslettera
Otrzymuj listę najpopularniejszych ogłoszeń, z kategorii, które Cię interesują.